KONST / Litografier / Färglitografi 10112409
nr 1011 2409
Cecilia Frisendahl
(1922-2014), Sverige
Färglitografi, Cecilia Frisendahl (f. 1922), hästar, 9 /250, signerad, -94, motivet: 40x50
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 januari 2016
kl 18:12:25
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Cecilia Frisendahl
Läs mer om Cecilia Frisendahl